O Esthederm

INSTITUT ESTHEDERM v sebe spája zdravie, krásu a pocit pohody, na čo poukazuje aj samotný názov.

Institute poukazuje na pojem výskumné a vzdelávacie inštitúcie, ale je tiež na miesto, kde sa uskutočňujú kozmetické ošetrenia a procedúry, tzv. „Chrám pohody“.

Esthé ako Esthetique (estetické), sa vzťahuje k vede o kráse a hľadanie dokonalosti.

Derm sa vzťahuje k vnútornej vrstve pokožky, na ktorú sa zameriavajú produkty Institut Esthederm na podporu mladistvého vzhľadu pokožky.

esthederm-eau-cellulaire INSTITUT ESTHEDERM, exkluzívny luxusný partner odborníkov pre starostlivosť o pleť, môžeme v kozmetike označiť ako tzv. „High-tech“ značku. Značku, ktorá sa neustále snaží uspokojiť potreby svojich klientov ako zdravie, krásu a pohodu. Jej produkty sú distribuované po celom svete prostredníctvom exkluzívnej kvalitnej siete (kozmetické salóny a centrá, vybrané lekárne, parfumérie a luxusné obchodné domy).

Kozmetické produkty a ošetrenia sú vyvíjané výhradne s odborníkmi v oblasti krásy a pocitu pohody a to prostredníctvom individuálnych ošetreniach a unikátnych programov starostlivosti, dokonale prispôsobených potrebám našich klientov ..

PÁR SLOV OD Jean-Noel THORELA, zakladateľa značky Institut Esthederm

 

esthederm-fondateur

Ak pokožka trpí, miesto nadmerného liečenia, je lepšie prevychovať ju.

Tento princíp sprevádza moje výskumné ciele tj .: Optimalizovať metabolickú kapacitu kožných buniek a pomôcť udržať túto kapacitu v priebehu času.

Som absolútne presvedčený, že starnutie kože nie je nutné a že prioritou akéhokoľvek výrobku starostlivosti o pleť by malo udržiavať zdravú pokožku,

  • krása je zdravie, ktoré môžete vidieť,
  • pocit pohody je zdravie, ktoré môžete cítiť.

Mojím najväčším prianím je navrhovanie produktov, ktoré sú skutočne užitočné, účinné a bezpečné a ktoré nepracujú proti veku, ale s vekom, ktoré nepracujú proti slnku, ale so slnkom a ktoré majú dlhodobé účinky.

Kozmetika je často považovaná len za oblasť, ktorá produkuje krátkodobé alebo povrchné výsledky. Alebo je chápaná pod pojmom: farmaceutické prípravky určené na liečbu kožných problémov. Avšak, ja vidím veci inak. Neustále pracujem na vytvorenie novej triedy výrobkov – bio kozmetiky – ktoré sú biologicky aktívne, technologicky bezpečné a navrhnuté tak, aby všetky typy pleti lepšie odolávali životnému prostrediu a dopadom času. Cieľom Institut Esthederm je presvedčiť každého užívateľa o hodnote značky a demonštrovať výhody svojich produktov vďaka sieti vysoko kvalifikovaných odborníkov pre starostlivosť o pleť.

Jean-Noël Thorel,
zakladateľ Institut Esthederm, farmaceut, biológ a bunkový expert