Filozofia značky

To, čo je najviac vidieť a veľmi ovplyvňuje sebahodnotenie a pocit spokojnosti so sebou, je krásna pleť. Každý deň sme však napadnutie niekoľkých negatívnymi vplyvmi, na ktoré naše pleť reaguje. Vonkajšie prostredie, znečistenie, stres, vnútorné faktory a náš spôsob života vytvárajú obmedzenia, ktoré spôsobujú, že naša pleť nefunguje správne. Úlohou Institut Esthederm je prevychovať pleť, čiže naštartovať správne fungovanie pleti zvnútra. Po 35 rokoch skúseností s prevýchovou pleti vieme, že pre naštartovanie prirodzených procesov v pleti je najúčinnejšia kombinácia domáceho ošetrenia a ošetrenie v kozmetickom salóne.

 

INSTITUT ESTHEDERM prevychovávať pleť a učí ju sebestačnosti, aby vyzerala stále krásne. Prudkty INSTITUT ESTHEDERM rešpektujú bio-ekológiu a sú s ňou v súlade.

esthederm-element-vodaesthederm-element-svetloesthederm-element-plet

VODA

Správny druh vody

Celulárny voda, vytvorená INSTITUT ESTHEDERM, má unikátne zloženie, identické ako voda ľudského tela. Poskytuje bunkám optimálne prostredie pre ich zdravý rozvoj a vývoj.

SVETLO

Dostatok svetla

INSTITUT ESTHEDERM využíva svetlo pozitívne. Patent UV in Cellium technology umožňuje pokožke využiť pozitívne efekty slnečného žiarenia a zároveň ju chráni pred škodlivým efektom.

PLEŤ

Rešpektovanie jej prirodzenosti

INSTITUT ESTHEDERM produkty boli vytvorené pre ošetrovanie Vašej pleti dynamicky na základe sezónnych rytmov, denných a nočných cyklov ako aj časových zmien pokožky.

KATEGORIE PRODUKTŮ